עו״ד שלמה ולדמן

עו״ד שלמה ולדמן

שלמה ולדמן

אודות עו"ד שלמה ולדמן:
עו״ד שלמה ולדמן עוסק למעלה מ-26 שנים בייעוץ משפטי למועצות אזוריות ולוועדים מקומיים רבים הוא משמש כיועץ משפטי למועצות אזוריות, לוועדות מקומיות לתכנון ובניה ולוועדים מקומיים רבים, ובאמתחתו ניסיון משפטי ומעשי רב בכל תחומי הפעילות המוניציפאלית וכן בתחום התכנון והבניה.

עו״ד שלמה ולדמן הוא שותף מנהל במשרד עורכי הדין ולדמן-דוד-זוכוביצקי, המתמחה בדיני שלטון מקומי, תכנון ובניה, מיסוי מוניציפאלי, מכרזים, נדל״ן ביטול / הפחתה מחיובים של המינהל (רשות מקרקעי ישראל).

עו"ד ולדמן חבר בוועדת בוררות וגישור בלשכת עורכי הדין. הוא משמש כבורר ומגשר בהליכים משפטיים בתחומי השלטון המקומי והתכנון והבניה, ומומחה בנישה של גישור מול רשות, לרבות גישור בסכסוכים "פנימיים" בין תושבים לוועדים ובין ועדי אגש"ח לוועדים מקומיים.

אודות המדריך המקצועי לפעילות הוועד המקומי
בשנת 2018 פרסם עו"ד שלמה ולדמן את "המדריך המקצועי לפעילות הוועד המקומי" הכולל הסברים, הנחיות ודוגמאות לפעילות השוטפת של הוועדים המקומיים.

בחלק הראשון של המדריך המקצועי לפעילות הוועד המקומי, כלולים הסברים, הנחיות והמלצות ביחס למהותם של הוועדים מקומיים, מעמדם, סמכותם ופעילותם.

בחלק השני של המדריך המקצועי לפעילות הוועד המקומי, קובצו דוגמאות רבות של סוגי מסמכים פורמליים-משפטיים שכל ועד מקומי נזקק להם בפעילותו השוטפת, מתוך מטרה לסייע לוועדים המקומיים בפעילותם – כמעין "ארגז כלים".

ידע ומסמכים אלו נצברו במסגרת ניסיונו רב השנים של עו״ד שלמה ולדמן כיועץ משפטי של מועצות אזוריות וכיועץ משפטי של ועדים מקומיים רבים אותם עו״ד ולדמן ליווה ומלווה באופן שוטף וכן בפרויקטים מיוחדים.

Copyright © dorisdesign

מייל: Meital@vaad-mekomi.co.il

טל': 03-7734500

פקס: 03-7734515

מען: מצדה 7, בני ברק  5126112. מגדלי ב.ס.ר 4